15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Tıbbi Transkripsiyon Yazılımı

Tıbbi Transkripsiyon Yazılımı, doktorların sesli yazdırma ile hasta reçeteleri oluşturmasına olanak tanır. Doktorlar ve idari personel, sözlü notları resmi kayıtlara hızlı bir şekilde dönüştürmek için Tıbbi Transkripsiyon Yazılımını kullanabilir. Tıbbi Transkripsiyon Yazılımı genellikle hızlı ve doğru transkripsiyon yapmayı kolaylaştıran otomasyon araçlarının yanı sıra, etkin ve doğru kayıt yönetimine imkân veren sürece dayalı işlevler sunar. Tıbbi Kopyalama Yazılımı, Elektronik Tıbbi Kayıt Sistemi, Sağlık Hizmetleri Yönetim Yazılımı ve Hastane ve Klinik Yönetim Sistemi ile ilişkilidir.

Meditab tarafından sunulan Intelligent Medical Software (IMS), ödüllü, hepsi bir arada bir EHR (elektronik sağlık kaydı), uygulama yönetimi ve faturalandırma platformudur.
IMS; hasta etkileşiminden, tele-sağlık, uygulama analizi, otomatik giriş işlemi, bakım koordinasyonu, raporlama ve daha fazlasına kadar hasta bakımı sağlama sürecinin her adımında ihtiyacı karşılar. Çoklu uzmanlık özellikleri, modülleri ve şablonları, her yönüyle 40'tan fazla uzmanlığın ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanacak şekilde oluşturulmuştur. Intelligent Medical Software hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Grafik
  • Konuşma Tanıma
  • Otomatik Transkripsiyon
  • Tıbbi Terminoloji Veri Tabanı