15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Antivirüs Programı

AntiVirus Programı, anormallik algılama, tehditlere yanıt verme ve gerçek zamanlı izleme özelliklerini kullanarak bilgisayar virüslerinin algılanmasını ve kaldırılmasını sağlar. Kuruluşlar, iş istasyonları ve sunucuları için ek internet güvenliği sunmak için bu uygulamaları kullanır. AntiVirüs Yazılımı virüsler, solucanlar, truva atları ve bilgisayar korsanları ile birlikte istenmeyen posta ve diğer izinsiz sızma girişimleri dahil olmak üzere çok çeşitli potansiyel tehditleri tespit etmek için genelde gerçek zamanlı izleme imkanı sunar. AntiVirus Yazılımı, sürekli izleme işleviyle keşfedilen olası kötü amaçlı uygulamaları izole eder ve devre dışı bırakır; şüpheli öğeler tespit edilip karantinaya alındığında kullanıcıları bilgilendirir. Antivirüs Yazılımı Bilgisayar Güvenlik Hizmetleri ve Casusluk Yazılımı Kaldırma Programı ile ilişkilidir.

(1) ürün için sonuçları filtrele
Bulunduğu ülkeler
Ürünün mevcut olduğu ülkeler. Not: O ülkede müşteri destek hizmetine erişilemeyebilir.
Türkiye dahilinde ürün mevcut değil
1 sonuç
Masaüstü bilgisayarlar, sanal sistemler ve sunucular için güvenlik yönetimi ve gerçek zamanlı veri toplama olanağı sağlayan uç nokta koruma çözümü.
Masaüstü bilgisayarlar, sanal sistemler ve sunucular için güvenlik yönetimi ve gerçek zamanlı veri toplama olanağı sağlayan uç nokta koruma çözümü. Trellix Endpoint Security hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Anomali/Kötü Amaçlı Yazılım Algılama
  • Tehdit Müdahalesi
  • Gerçek Zamanlı İzleme
  • Otomatik Taramalar