15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

EMS Yazılımı

EMS (Acil Tıbbi Servis) Yazılımı çağrı alma, gönderme, personel yönetimi ve zaman çizelgesi oluşturma, hasta bakımı raporlama ve veri toplama gibi EMS kuruluşlarının günlük görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olan çeşitli uygulamalar içerir. EMS Sevk Yazılımı hem denetçilerin hem de çalışanların verilere erişimini sağlamak için genelde web tabanlıdır. Ek yazılım çözümleri için ayrıca bakınız: Medikal Planlama Yazılımı ve Elektronik Tıbbi Kayıt Sistemi.

EMS, yüksek öğrenim tesisleri ve her sektördeki işletmeler için oda rezervasyonunu, masa rezervasyonunu ve etkinlik planlamasını basitleştirir.
Accruent’in EMS yazılımı, yüksek öğrenim tesislerinin ve her sektörden işletmelerin fiziksel alanlarını optimize etmesine yardımcı olur. Oda rezervasyonu, masa rezervasyonu ve etkinlik planlama yazılımımız alan yönetimini basitleştirir ve güvenli, zenginleştirici ve modern bir iş yeri veya kampüs deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur. EMS ile şunları yapabilirsiniz: - Programlama çakışmalarını ortadan kaldırabilirsiniz - Video konferans entegrasyonları ile karma çalışmayı kolaylaştırabilirsiniz - İşbirliğini artırabilirsiniz - Mobiliteyi artırabilirsiniz - Alanınızı yönetmenize yardımcı olacak analizler elde edebilirsiniz EMS hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Planlama
  • Acil Durumda Gönderme
  • İlk Müdahale Edenler için
  • Hasta Kayıtları Yönetimi
Benzersiz gereksinimlerinize tam olarak uyarlanabilen ve yatırımınızın geleceğe dönük olmasını sağlayan kullanıma hazır çözümler.
Kamu güvenliği alanında 25 yıldır piyasada varlığını sürdürmesini kutlayan FDM, günlük verileri ve operasyonları yönetmek, verileri kullanarak daha iyi kararlar almak için güçlü ve esnek çözümler sunar. FDM CAD (bilgisayar destekli sevkiyat), RMS (kayıt yönetim sistemi) ve analiz çözümleri artık 450'den fazla Kuzey Amerika yargı bölgesi tarafından kullanılıyor. FDM Records Management System hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Planlama
  • Acil Durumda Gönderme
  • İlk Müdahale Edenler için
  • Hasta Kayıtları Yönetimi