15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

İtfaiye Yazılımı

İtfaiye Merkezi Yazılımı olarak da anılan İtfaiye Yazılımı itfaiye, gönüllü itfaiye, kamu güvenliği kurumları, acil tıbbi hizmet (EMS) ekipleri ve ilk müdahale ekiplerinin günlük operasyonlarını otomatikleştirmeyi ve basitleştirmeyi hedefleyen birkaç farklı yazılım türünü kapsar. İtfaiye Yazılımı şunları içerir: Kayıt yönetim sistemleri (RMS); Acil müdahale ve CAD veya bilgisayar destekli gönderim yazılımı; İtfaiyeci planlama yazılımı; Olay yönetimi yazılımı; ve NFIRS raporlaması için Yazılım. Tüm bu işlevlerin yanı sıra bordro ve bütçeleme gibi idari işlevleri içeren Entegre İtfaiye Yazılım çözümleri de mevcuttur. Ek olarak, aşağıdakiler gibi özel olarak tasarlanmış birkaç İtfaiye Yazılımı bulabilirsiniz; yangın denetim yazılımı, itfaiye ekipman yönetimi yazılımı ve olay müdahalesini ve hasta bakım kayıtlarını (ePCR) işlemek için EMS yazılımıyla entegre çözümler. İtfaiye departmanlarını hedefleyen endüstri çözümleri tasarlamış olan Zaman Yönetimi Sistemi ve Hizmet Gönderimi Yazılımı geliştiren satıcılar bulmanın da mümkün olduğunu unutmayın. İtfaiye Yazılımı EMS Yazılımı ile ilişkilidir.

(1) ürün için sonuçları filtrele
Bulunduğu ülkeler
Ürünün mevcut olduğu ülkeler. Not: O ülkede müşteri destek hizmetine erişilemeyebilir.
Türkiye dahilinde ürün mevcut değil
Yazılım Dağıtımı

İlgili Kategoriler

Benzersiz gereksinimlerinize tam olarak uyarlanabilen ve yatırımınızın geleceğe dönük olmasını sağlayan kullanıma hazır çözümler.
Kamu güvenliği alanında 25 yıldır piyasada varlığını sürdürmesini kutlayan FDM, günlük verileri ve operasyonları yönetmek, verileri kullanarak daha iyi kararlar almak için güçlü ve esnek çözümler sunar. FDM CAD (bilgisayar destekli sevkiyat), RMS (kayıt yönetim sistemi) ve analiz çözümleri artık 450'den fazla Kuzey Amerika yargı bölgesi tarafından kullanılıyor. FDM Records Management System hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Ekipman İzleme
  • Tesis Yönetimi
  • Olay Müdahalesi Kontrol Listeleri
  • Araç İçi Navigasyon
  • Planlama
  • Uyarılar/Bildirimler
  • Kayıt Yönetimi