15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Java Tabanlı İçerik Yönetim Yazılımı

Java Tabanlı İçerik Yönetim Yazılımı Java programlama diline dayalı bir içerik yönetim sistemidir. Java Tabanlı İçerik Yönetim Yazılımı geliştiricilerin kanallar arasında ilgi çekici dijital deneyimler oluşturmasına imkân tanır ve içerik yöneticilerinin web ve kurumsal içerik yazması ve yönetmesi için tüm özellikleri sunar.

En sevdiğiniz çerçevede yazılım geliştirmenizi sağlayan daha hızlı, daha sorunsuz ve gözetimsiz CMS. Pazarlamacılar kullanıcı arayüzünü seviyor. Yöneticiler fiyatlandırmayı seviyor.
En sevdiğiniz çerçevede yazılım geliştirmenize olanak tanıyan daha hızlı ve daha sorunsuz bir CMS (içerik yönetimi yazılımı) mi arıyorsunuz? Kullanımı çok kolay olduğundan pazarlamacılar ButterCMS'i severek kullanıyor. Ekonomik olması nedeniyle de yöneticilerin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Temel ilkeleri: mikro hizmetler, API önceliği, bulut barındırma ve gözetimsiz kullanım. Kolay anlaşılır bir kullanıcı arayüzünün size her gün avantaj sağlayacağına inanıyoruz. CMS'i rekabet avantajına dönüştürmenize yardımcı olmak için en hızlı uygulamalardan birine ve gerekli özveriye sahibiz. Butter ile başarıyı büyütün. Butter CMS hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • API
  • İçerik Yönetimi
  • İçerik Yayımlama Seçenekleri
  • Ayrılmış Ön ve Arka Uç
Enonic, Java sanal makinesi üzerine inşa edilmiş modern mimari ve teknoloji yığınına sahip son derece esnek bir içerik platformudur.
Enonic, yanıt verme zorunluluğu bulunan pazarlamacılar için mükemmel bir içerik düzenleme deneyimi, hızlı gezinme ve içerik genel bakışı için bir içerik ağacı ve bilindik klavye kısayolları sunan, Java tabanlı bir kullanıcı ara birimi olmayan ve karma içerik platformudur. Diğer önemli noktaları arasında, güçlü bir görüntü işleme aracı, yıldırım hızında arama, duyarlı ve tam işlevsel önizleme, görsel sayfa düzenleme ve sorun yönetimi aracılığıyla iş birliği sayılabilir. Enonic XP hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • API
  • İçerik Yönetimi
  • İçerik Yayımlama Seçenekleri
  • Ayrılmış Ön ve Arka Uç