15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

NoSQL Veritabanları Yazılımı

NoSQL Veritabanları Yazılımı belge, anahtar/değer, grafik ve geniş sütun deposu veri yönetimi yoluyla yapılandırılmamış veriler için dinamik şema kullanan ilişkisel olmayan veri tabanlarıdır. NoSQL Veri Tabanları Yazılımı geliştiriciler tarafından verileri düzgün bir şekilde ölçeklendirmek adına kullanılabilecek bir dizi sunucuda hızlı geri alma ve kurtarma işlemi için karşılıklı değiştirilebilir şema ile verileri büyük hacimde depolar.

Daha akıllı ve daha hızlı karar almayı sağlamak için çok modelli bir veri tabanı ve anlamsal yapay zeka teknolojisi ile özel olarak oluşturulmuş veri platformu.
MarkLogic, çok modelli bir veri tabanı ve anlamsal yapay zeka teknolojisi ile özel olarak oluşturulmuş bir veri platformudur. MarkLogic platformu her kaynaktan veri alarak hızlı eylem ve inovasyon sağlayan güvenilir içgörüler sunmak için bunu etkin meta veri ve anlamla birleştirir. İhtiyacınız olan bilgi ve içgörüler verilerinizle başlar: Daha fazla değeri ortaya çıkarın ve inovasyonu teşvik edin. MarkLogic hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Anahtar-Değer Depolama Veri Tabanı
  • Belge Veri Tabanı
  • Grafik Veri Tabanı
  • Sütunlu Veri Tabanı
  • Nesne Yönelimli Veri Tabanı