15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

İşletim Sistemleri Yazılımı

İşletim Sistemleri Yazılımı bilgisayar ve mobil cihazlardaki yazılımların verileri, uygulamaları, dosyaları, programları ve diğer bileşenleri çalıştıran ve depolayan yazılımları yönetir. Yazılım ve İşletim Sistemleri sürekli güncellemeler için dahili depolama ile birlikte aynı anda çalışabilmeleri için uygulamalara bir ara yüz sunar.

(1) ürün için sonuçları filtrele
Bulunduğu ülkeler
Ürünün mevcut olduğu ülkeler. Not: O ülkede müşteri destek hizmetine erişilemeyebilir.
Türkiye dahilinde ürün mevcut değil
VxWorks, daha güvenli ve güvenilir uygulamalar geliştirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı, gerçek zamanlı bir işletim sistemidir.
VxWorks gecikmesi az olan ve minimum parazitlenme içeren kararlı, öncelik tabanlı, önceliğe göre sıralama yapabilen bir RTOS’tur (gerçek zamanlı işletim sistemi). Değişen pazar gereksinimlerine ve teknolojideki gelişmelere hızla tepki vermenize yardımcı olacak şekilde yükseltilebilir, geleceğe hazır bir mimarinin üzerine kurulmuştur. VxWorks; C++17, Boost, Rust, Python, pandas ve daha fazlasını destekleyen bir RTOS ve aynı zamanda uç nokta için optimize edilmiş, OCI (Open Container Initiative) uyumlu bir konteyner motorudur. Bu sayede en önemli olduğu yerde yenilik yapmak için en sevdiğiniz dilleri, araçları ve teknolojileri kullanmanıza olanak tanır. VxWorks hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Uygulama Yönetimi
  • Veri Güvenliği
  • Sistem Güncellemeleri
  • Çekirdekler