15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Laboratuvar Bilgi Sistemleri (LBS)

Laboratuvar Bilgi Sistemleri (LIS) veya Tıp Laboratuvarı Yazılımı, hastane ve klinik laboratuvarların hastaların enfeksiyon, immünizasyon ve tedavi durumuna ilişkin verileri kaydetmelerine, yönetmelerine ve raporlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Uygun fiyatlı LIS, doktor muayenehaneleri (ayda 400 $) veya ticari laboratuvarlar (ayda 750 $) için oldukça uygundur. EMR ve Referans Laboratuvarları için HL7 arayüzleri.
Uygun fiyatlı LIS (laboratuvar bil̇gi ̇siṡtemi)̇, kurum içi veya web tabanlı çözüm olarak sunulur. Doktor muayenehaneleri veya ticari laboratuvarlar için çok uygundur. EMR ve Referans Laboratuvarları için HL7 arayüzleri. Ayda 400 $’a 3 analiz cihazı arayüzü sunarak sabah 8 akşam 5 saatleri arası destek sağlar. CLIA-uyumluluk paketi, düzenleyici gerekliliklere uymayı kolaylaştırır. Kullanımı kolay olan uygulama bir günde yüklenebilir ve web eğitimi mevcuttur. LIS, analiz cihazı ve iş akışı gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak şekilde kolayca yapılandırılır. 1.500 $ gibi düşük bir fiyata başlayın. Apex LIS hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Hasta Kayıtları Yönetimi
  • Denetim Kaydı
  • İş Akışı Yönetimi
  • Numune Yönetimi
CGM SCHUYLAB, aletlerinizle arayüz oluşturan, faturalandırma ve çok dilli destek sunan, kullanımı kolay, simge tabanlı bir LIS’tir (laboratuvar bilgi sistemi).
CGM SCHUYLAB, Windows tabanlı işletim sistemlerinde çalışan tam özellikli bir laboratuvar bilgi sistemidir. CGM SCHUYLAB, aletlerinize bağlanan, QC’yi (kalite kontrolü) izleyen, çalışma sayfalarını ve günlük kayıtları derleyen ve birleştirilmiş hasta raporlarını yazdıran tanıdık, simge tabanlı bir arayüz sunar. CGM SCHUYLAB, HL7 (Sağlık Seviye 7 Standardı) protokolünü kullanarak ofis sisteminiz veya HIS (sağlık bilgi sistemi) ile iletişim kurabilir. Doğrudan Medicare/Medicaid (ABD’de kamu sağlık sigortaları) faturalandırma, çok dilli destek, tıbbi gereklilik kontrolü, sitoloji ve mikrobiyoloji bulunmaktadır. CGM SCHUYLAB hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Hasta Kayıtları Yönetimi
  • Denetim Kaydı
  • İş Akışı Yönetimi
  • Numune Yönetimi