15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Ters İbraz Yönetimi

Ters ibraz yönetim yazılımı, işletmelerin gerçek zamanlı bildirimler ve uyarılar kullanarak sahte ters ibraz taleplerini belirleyip engellemeleri için kredi/banka kartı işlemlerini izlemelerine olanak verir. Temel özellikleri arasında geri ödeme yönetimi, gerçek zamanlı raporlama, özel dolandırıcılık belirleme kuralları ve ihtilaf yönetimi yer alır.

1 sonuç
Gerçek zamanlı veri zenginleştirme, güçlü puanlama motoru ve beyaz kutu makine öğrenim sistemi ile dolandırıcılık tespiti ve önleme API’si.
SEON ürünleri iki temel hedef çevresinde tasarlanmıştır: risklerin etkili bir şekilde önlenmesinin sağlanması ve işletmelere dolandırıcılıkla mücadele konusunda tam bir özgürlüğün temin edilmesi. Dolandırıcılığa karşı önlemi platformunuza çok katmanlı güvenlik için bağımsız modüller halinde veya uçtan uca tam bir sistem halinde entegre edin. Faaliyetlerinizi güvenli bir şekilde geliştirmek için dolandırıcıları tespit etmek, kullanıcı sürtüşmelerini azaltmak ve risk eşiklerini kontrol etmek amacıyla gerçek zamanlı veri zenginleştirme, cihaz parmak izi, dijital ayak izi analizi ve makine öğrenimi motorundan yararlanın. SEON. Fraud Fighters hakkında daha fazla bilgi

Özellikler

  • Gerçek Zamanlı Uyarılar
  • Ödeme Dolandırıcılığını Önleme
  • Hareket İzleme
  • Ters İbraz İzleme