15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Capterra’ya Hoş Geldiniz

Yazılım zamandan tasarruf etmenize ve sorunları çözmenize yardımcı olabilir, ama bazen sizin için doğru çözümün ne olduğunu bulmak zor olabilir. İşte Capterra size bu noktada yardımcı olabilir.

Yazılım Kategorilerine Göz Atın

Capterra Türkiye'ye Hoş Geldiniz

Capterra’nın bir numaralı yazılım değerlendirme sağlayıcısı olma yolculuğu hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki yazıyı okuyun.

Size yardım etmek için kuruldu

Kurucumuz Michael Ortner, 1999 yılında yeni bir yazılım ararken bu sürecin ne kadar karmaşık olduğunu ve çok zaman aldığını fark etti.

Daha iyi bir yolu olmalı diye düşündü.

Böylelikle, iyimserliğinden ve azminden güç alarak (ve yüklü miktarda kredi borcuna girerek) Capterra’yı kurdu.

Başlangıçtan itibaren ücretsiz

Küçük ölçekli bir işletme olarak, zaman ve para konusunda her zaman ne kadar sıkışık olabileceğinizi ilk elden biliyoruz. Bu nedenle sitemiz, yazılım arama araçlarımız ve diğer kaynaklarımız her zaman ücretsiz olmuştur.

Web sitelerine doğrudan bizim sitemizden trafik alan yazılım satıcılarının yaptığı ödemelerle işimizi sürdürüyoruz. Bununla birlikte, kataloğumuzda yalnızca bize ödeme yapanları değil bulabildiğimiz tüm yazılım satıcılarını listeliyoruz. Bu sayede, çok geniş yelpazede seçenekler arasından size en uygun olanı bulabilirsiniz.

Doğru şey, kolay şey değil

2008 yılında, kullanıcı değerlendirmelerine yer veren ilk iş yazılımı sitesi olduk. Doğrusunu söylemek gerekirse, bu kararımız bizi çok zorladı. Ürünleri hakkında olumsuz yorum alabileceklerinden korkan bazı iş yazılımı satıcıları (yani müşterilerimiz) bu kararımıza karşı çıktı.

İşimizi kaybetmek pahasına (ve hala işi kıt kanaat yürüttüğümüz bir zamanda) içimizden gelen sesi dinledik. Kullanıcılarımıza dürüst davranmamız gerektiğine inanıyoruz; yani iyisi, kötüsü ve bilgiye dayalı en iyi kararı vermek için bilmeniz gereken her şey dahil size mümkün olan en yararlı bilgileri sağlamayı amaçlıyoruz.

Sitede 272.974+ doğrulanmış inceleme yayınlayan ve buna her ay yenilerini ekleyen Capterra, günümüzde yazılımlarla ilgili dünyanın en güçlü ve kullanıcı odaklı bakış açısını sunuyor.

Gartner’ın bir parçası olduk

2015’te Gartner şirketimizi satın aldı ve Digital Markets marka ailesine katıldık. Capterra, Software Advice ve GetApp’ten oluştan bu bölüm, değerlerimizi, bugün ve her zaman tüm işletmelerin büyümesine yardımcı olma isteğimizi paylaşır.

Capterra Neden Ücretsiz?

Capterra kullanıcılar için ücretsizdir, çünkü satıcılar web sitelerine gelen trafik ve satış fırsatları için bize ödeme yapar. Bilgiye dayalı en iyi satın alma kararını verebilmeniz için, Capterra rehberlerinde sadece ödeme yapan satıcılar değil tüm satıcılar listelenir.