15 yıldır işletmelerin daha iyi yazılımı
seçmesine yardımcı oluyoruz

Capterra Genel Merkezi

Yazılım zamandan tasarruf etmenize ve sorunları çözmenize yardımcı olabilir, ama bazen sizin için doğru çözümün ne olduğunu bulmak zor olabilir. İşte Capterra size bu noktada yardımcı olabilir.

Yazılım Kategorilerine Göz Atın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Capterra, yazılımların karşılaştırıldığı bir web sitesidir ve yazılımlar Capterra’ya ait değildir. Fiyat ve özel fiyat teklifi talepleriniz için lütfen doğrudan yazılım satıcısı ile iletişime geçin. Yazılım satıcılarının iletişim bilgilerine Capterra profillerindeki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Hala sorularınız varsa lütfen [email protected] adresine yazarak bize ulaşın

Capterra, yazılımların karşılaştırıldığı bir web sitesidir ve yazılımlar Capterra’ya ait değildir. Yazılımın işlevsellik, uyumluluk veya uygulama hususları ile ilgili sorularınız varsa lütfen doğrudan yazılımın satıcısı ile iletişime geçin. Yazılım satıcılarının iletişim bilgilerine Capterra profillerindeki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Hala sorularınız varsa lütfen [email protected] adresine yazarak bize ulaşın

Capterra self-servis bir platformdur ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi yazılımı bulmanız için size yol gösteririz. Yardım için lütfen bilgilendirici videomuzu izleyin veya yukarıdaki arama çubuğunu kullanarak yazılım aramaya başlayın. Arama sonuçlarını soldaki filtreleri kullanarak eleyebilir ve daha fazla bilgi almak için binlerce satıcımız arasından seçim yapabilirsiniz. Aralarındaki temel farkları görmek için dört yazılımı yan yana karşılaştırabilirsiniz. Seçtiğiniz yazılımla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen doğrudan üretici firma ile iletişime geçin.

“İnceleme yaz” butonuna tıklayıp aradığınız yazılımı bulduktan sonra o yazılım hakkında inceleme yazabilirsiniz. Kullanıcının bulunduğu ülkenin yerel dilinde yazılan yorumları kabul ediyoruz. Ayrıca, yabancı dildeki tüm yorumlar için çeviri butonu mevcuttur; böylece kullanıcılar yorumları istedikleri dile çevirebilirler. Tarafsız bir içerik platformu olarak, inceleme yazan kullanıcıların yazılımla ilgili deneyimlerini doğru ve dürüst şekilde anlattıklarına güveniyoruz. İncelemeler ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen İncelemeler Hakkında SSS sayfası sayfamızı ziyaret edin.

Capterra, yazılımların karşılaştırıldığı bir web sitesidir ve yazılımlar Capterra’ya ait değildir. Ücretli bir aboneliği iptal etmek istiyorsanız, lütfen doğrudan yazılım satıcısı ile iletişime geçin. Hala sorularınız varsa lütfen [email protected] adresine yazarak bize ulaşın

Capterra, yazılımların karşılaştırıldığı bir web sitesidir ve yazılımlar Capterra’ya ait değildir. Beklemediğiniz ücretler veya finansal konular ile ilgili sorularınız için lütfen doğrudan yazılım satıcısı ile iletişime geçin. Yazılım satıcılarının iletişim bilgilerine Capterra profillerindeki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Hala sorularınız varsa lütfen [email protected] adresine yazarak bize ulaşın

Capterra dünya genelinde işletmelerin ihtiyaçlarına uygun doğru yazılımları bulmalarına yardımcı olur. 1999 yılında kurulan Capterra küresel ürün ayak izi, doğrulanmış kullanıcı yorumları, bağımsız araştırmaları ve özel karşılaştırma araçları ile her ay pazardaki beş milyondan fazla alıcıya güven verici bir keşif deneyimi sunar.

Ücretsiz temel listeleme talep ederek başlayın veya premium tahmin ile sunduklarımız hakkında daha fazla bilgi edinin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

Başlayın ve premium listeleme hakkında burada daha fazla bilgi edinin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

GDM Satıcı Portalında listelemeler sekmesi altında profilinize erişebilir ve profilinizi güncelleyebilirsiniz. Oturum açma bilgilerinizi kaybettiyseniz, lütfen doğrudan hesap yöneticinizle iletişime geçin. Hesap yöneticinizin kim olduğunu bilmiyorsanız, lütfen yardım ve destek almak için [email protected] ile iletişime geçin.

Listelemeniz ilk oluşturulduğunda, oturum açma bilgilerinizi e-posta yoluyla göndeririz. Lütfen gelen e-posta kutunuzu kontrol edin. Oturum açma bilgilerinizi kaybettiyseniz, lütfen doğrudan hesap yöneticinizle iletişime geçin. Hesap yöneticinizin kim olduğunu bilmiyorsanız, lütfen yardım ve destek almak için [email protected] ile iletişime geçin.

Gartner Digital Markets satıcı portalında İçgörüler sekmesinde kampanya performansı ölçümlerine erişebilirsiniz. Performans ve optimizasyon hakkında daha detaylı analiz için lütfen doğrudan hesap yöneticinizle görüşün. Hesap yöneticinizin kim olduğunu bilmiyorsanız, Gartner Digital Markets satıcı portalınızda Hesap SSS bölümüne tıklayın.

Capterra Genel Merkezi

1201 Wilson Blvd
9th Floor
Arlington, VA 22209